Основним напрямком нашої діяльності є розробка, виготовлення та монтаж будівель з металевим зварним каркасом. Давайте розкажемо Вам детальніше, як і з чого ми виготовляємо нашу продукцію.
У металевої каркасної споруди є безліч переваг перед будівлями, зведеними за традиційною технологією з цегли або газобетону, таких як: швидкість зведення, економічність, можливість перевезення у готовому вигляді або повторне розбирання/складання.
Для виготовлення металевого каркасу наших виробів ми використовуємо сталеву профільну трубу різного перерізу або інший металопрокат, відповідно до розробленого проекту. Каркас виготовляється методом дугового електрозварювання. Після зварювання каркас покривається антикорозійним ґрунтом в один або два шари, опціонально каркас можна додатково покрити фарбою в один або два шари.
Покрівля в наших виробах може бути односхилим, двосхилим, вальмовим або іншою згідно проекту. Як покрівельне покриття застосовується:
Вибір того чи іншого покрівельного матеріалу зумовлений побажаннями клієнта та вимогами проекту.
В якості додаткової опції покрівельні звіси можна обладнати водостічною системою, яка дозволяє відводити дощову воду з покрівлі в потрібне місце, запобігаючи тим самим розмиттю вимощення та елементів благоустрою, а також підтоплюванню самої будівлі.
Для зовнішньої обробки ми застосовуємо безліч сучасних та перевірених часом матеріалів, таких як:
Деякі фасадні матеріали можуть кріпитися прямо на металевий каркас, що несе, а для деяких варіантів обробки потрібно попередньо обшити каркас одним з видів листового матеріалу: ОСБ, фанера або ЦСП. Опціонально для деяких варіантів фасадів доступний монтаж на додатковий каркас із дерев'яних брусків або оцинкованих та алюмінієвих профілів, що робить фасад вашого виробу вентильованим, підвищуючи в цілому експлуатаційні характеристики споруди.
Всі наші вироби в обов'язковому порядку теплоізолюються сучасними та ефективними утеплювачами по всіх поверхнях, включаючи підлогу, стіни та покрівлю. Товщина та тип утеплювача узгоджуються із замовником, виходячи з вимог проекту та побажань клієнта.
В якості матеріалу для утеплення наших конструкцій ми використовуємо:
Кожен вид утеплювача має високі теплоізолюючі характеристики і має певний ряд особливостей, які визначають його застосування в тому чи іншому випадку.
Для внутрішньої обробки стін у наших каркасних спорудах можна застосовувати практично будь-який вид оздоблювального матеріалу, доступний на будівельному ринку. Найчастіше для оздоблення стін клієнти вибирають такі матеріали як:
Цей список матеріалів для обробки стін можна продовжувати довго, але не всі матеріали володіють набором характеристик, які пред'являють до них замовники, тому ми обов'язково узгоджуємо під який вид діяльності або для яких цілей наші клієнти планують зводити каркасну будівлю.
>В якості фінішного покриття стелі можна вибрати практично будь-який зі списку матеріалів, призначених для обробки стін, але крім цих матеріалів є також матеріали, які підходять тільки для потолочного покриття. До таких матеріалів можна віднести:
У наших будівель та споруд є два основні типи підлог: дерев'яні багатошарові підлоги на металевому каркасі та монолітні залізобетонні підлоги.
Дерев'яні багатошарові підлоги застосовуються як правило в спорудах невеликої площі до 50 м2. Однією з основних ключових переваг таких підлог є те, що з їх застосуванням можна робити мобільні будівлі, тобто ті, що перевозяться у повністю готовому вигляді.
В основі таких підлог лежить жорсткий металевий каркас, виготовлений зазвичай зі сталевих профільних труб. Потім на каркас укладається листовий матеріал, як правило, це листи з оцинкованої сталі. Наступний шар складається відразу з чотирьох типів матеріалу і працює як один цілісний шар: гідроізоляція, дерев'яні латки, утеплювач між дерев'яними латами і потім пароізоляція. Як чорновий підлоги застосовуються безліч варіантів листового матеріалу, але найчастіше використовують ОСБ, ЦСП і фанеру. Фінішним покриттям підлоги вашої майбутньої будівлі може бути будь-який вид покриття для підлоги, доступний сьогодні на ринку: лінолеум, плитка, вінілові підлоги, ламінат, дошка, ковролін і т.д.
Іншим типом підлог є монолітні залізобетонні підлоги. На відміну від дерев'яних підлог, бетонні застосовуються як правило в будівлях стаціонарного виконання і найчастіше ці споруди мають площу більше 50 м 2 . У класичному вигляді бетонні підлоги найчастіше монтуються на заздалегідь підготовленій утрамбованій піщаній подушці, яка відсікається від ґрунту шаром геотекстилю, що запобігає змішуванню піску або щебеню із землею, що не дає можливості подушці просідати з часом. Далі йде шар теплоізоляції, у цьому випадку найефективнішим і довговічнішим матеріалом буде екструдований пінополістирол, товщина шару визначається проектом та узгоджується з клієнтом заздалегідь. На шар теплоізоляції укладається армуючий шар із арматури або сітки. Як матеріал для самої плити стандартно застосовують бетон марки М200-М350, залежно від передбачуваних навантажень. Фінішним шаром для бетонної підлоги найчастіше вибирають:
У наших виробах ми застосовуємо різні типи скління, найчастіше наші клієнти вибирають металопластикові конструкції з огляду на їх порівняно невисоку вартість. Крім металопластикових вікон та дверей, також знайшли застосування алюмінієві конструкції, вони відрізняються високими показниками надійності та довговічності, а також чудовими естетичними властивостями. Найсучаснішим типом світлопрозорих конструкцій є фасадне скління, це може бути класична стійково-ригельна система, повністю безрамне скління, а також комбінація цих варіантів. Таке скління дозволяє досягти ультрасучасного зовнішнього вигляду будівлі, яка радуватиме око не один десяток років, а також дозволяє втілити в життя складні і дуже затребувані розсувні системи різних типів.
В якості заповнення можна застосовувати будь-який варіант склопакета, доступний на ринку світлопрозорих конструкцій, починаючи від звичайного однокамерного пакета, закінчуючи теплопакетами з трьома склом, покритими енергозберігаючим покриттям і камерами, заповненими газом аргоном або криптоном з використанням термодистанції, замість звичайної. Дуже часто в сучасних будинках виникає необхідність у застосуванні склопакетів великої площі, тут на допомогу приходять так звані безпечні стекла - гартоване і триплекс, із застосуванням таких стекол можна виготовляти склопакети площею понад 4 м2.
На сьогодні важко собі уявити сучасну будівлю без комунікацій. Мінімально для функціонування навіть невеликого павільйону потрібне підведення електрики, бажано від загальної електромережі, оскільки використання генератора не можна назвати зручним чи економічним. А ось вже якщо брати до уваги повноцінну будівлю, навіть невеликої площі, тут потрібна і вентиляція, і опалення, і в обов'язковому порядку підведення водопостачання та відведення каналізації. Залежно від ситуації ці комунікації можуть бути загальноміськими, так і автономними, мається на увазі, наприклад, свердловина і вигрібна яма (септик). У деяких випадках за проектом потрібен заклад ліній інтернету, хоча і бездротові технології теж вже видають високу корість, але правда тільки поки що у великих містах.
Проектування комунікацій краще починати на ранніх етапах, до того як починаються роботи зі зведення основи або фундаменту, так як дуже часто введення комунікацій здійснюється з-під землі, а пробивати ту ж бетонну підлогу або фундамент заняття не з легких. А проектування комунікацій, пов'язаних з вентиляцією та опаленням у великих будівлях найчастіше вимагає внесення змін до габаритних розмірів та планування приміщень, оскільки може виявитися, що сховати вентканали банально нікуди або може виявитися, що встановлення класичної спліт-системи кондиціювання неможливо за тими чи іншими . Так що планування інженерних мереж та комунікацій процес відповідальний і залишати його поза увагою останку може виявитися дуже дорогим або скрутним.